Růžová domácnost - úklid domácnosti Ostrava
česká verze
english version

Menu

Růžová domácnost - úklidové služby

Jsme mladá firma, založená na základě naší osobní zkušenosti s cílem:

  • operativně zajistit kvalitní komplexní úklidové služby pro domácnost. Je jen na zákazníkovi, které si vybere,
  • převzít na svá bedra nelehký úkol vybrat a proškolit vhodného pracovníka – hospodyňku,
  • vzít na sebe rizika vzniku možné škody v domácnosti,
  • zvýšit komfort fungování rodiny zákazníka,
  • uvolnit čas pro osobní rozvoj každého jednotlivce rodiny,

ale také s cílem:

  • poskytovat kvalitní pracovní příležitost a zázemí zkušeným a spolehlivým ženám a mužům s jistotou dodržování všech jejich práv daných zákonem (tj. platné pracovní smlouvy, sociálního a zdravotního pojištění, pojištění proti úrazu apod.).

 

Úklidové služby

Pro nás péče o domácnost neznamená jen něco vyčistit, umýt, vyprat, vyžehlit, pohlídat, ale také udržovat v dobrém stavu. Toho dosahujeme tím, že naše pracovníky školíme, aby odváděli kvalitní práci, používali správné technologie úklidu a měli odpovědný přístup k práci.

Jsme připraveni na základě přání domácnosti připravit program šitý přímo na míru.

Při své práci využíváme většinou úklidové pomůcky domácnosti, ale jsme vybaveni a připraveni použít pro úklidové služby i vlastní techniku – vysavače, čističe koberců a parní čističe KÄRCHER.

Je samozřejmé, že naše pracovníky kromě ověření odborné způsobilosti podrobujeme před přijetím do pracovního poměru psychologickým testům, vstupní lékařské prohlídce, kontrole výpisu z rejstříku trestů. I tak se však může stát, že nebudete spokojeni s prvním vybraným pracovníkem. Pak nabídneme jiného, který bude lépe vyhovovat vašim představám. Vždy musí jít o vzájemné sympatie.

Kvalitu práce každého pracovníka kontrolujeme, zajišťujeme a vyhodnocujeme zpětnou vazbu mezi zákazníkem a vedením firmy, čímž se snažíme předejít možné nespokojenosti.

Firma je pojištěna pro případ vzniku škody na majetku zákazníka i na zdraví pracovníka. Úklidové služby poskytujeme především v regionu Ostrava.